1 Result for  Real estate assets in the municipality of san cipirello

https://en.spazioaste.it/Aste/Detail/B2417368-Residential-home-Piazzale-Vittorio-Veneto-2829-90040-San-Cipirello-PA-Italia-San-Cipirello
Residential home
Piazzale Vittorio Veneto, 28/29, 90040 San Cipirello Pa, Italia
San Cipirello
Court of PalermoAuction date : 03/07/2026 - 10:00 C.e.j. 449/2022: Lotto unico
Base price : € 60,250.50
Minimum bid : € 45.187,88
Base price : € 60,250.50
Minimum bid : € 45.187,88
03/07/2026 - 10:00
€ 60,250.50